- Komerční sdělení -zprávy
HomePro ŽenyJak se hezky, rychle a zdravě opálit? 3 tipy na dokonalý bronz

Jak se hezky, rychle a zdravě opálit? 3 tipy na dokonalý bronz

Léto se už pomalu blíží as ním i příjemné slunění. Chcete být do června hnědá jako čokoládka? Přestože má pro nás slunce pozitivní účinky, může nám také uškodit. Jak se hezky, rychle a zdravě opálit? Přečtěte si pár našich tipů!

Tipy jak se dobře opálit:

  1. Dopřejte své kůži peeling
    Pokud si tělo důkladně vypeelingujete, odstraníte tím odumřelé buňky. Vaše opálení tak vydrží déle na jemné a vybroušené pokožce. Zbavte se zrohovatělé kůže či suchých šupinek a záření se lépe absorbuje. Můžete vyzkoušet peeling z kávové usazeniny, který bojuje proti celulitidě a intenzivně provoní pokožku.
  2. Vyzkoušejte olej pro krásné opálení
    WoodenSpoon 50 ml

Vyzkoušejte olej, jehož úkolem je urychlit tmavnutí pokožky a zabránit olupování kůže. WoodenSpoon je bio-intenzivní opalovací olej pro rychlé neodolatelné čokoládové opálení, které zpozorujete již při prvním použití. Pokožku vám provoní kakaem, kokosem a přírodními semínky. Obsahuje také okurku a černý kmín, který chrání pokožku před dehydratací a stárnutím. Používání oleje zabraňuje odlupování pokožky a prodlužuje opálení. Neobsahuje alergeny, je extra koncentrovaný a 100% organický.

  1. Použijte i olej po opalování
    Olej po opalování s červeným pomerančem WoodenSpoon 100 ml

Víte, že opalování způsobuje stárnutí pokožky? Abyste se vyhnuli tvorbě vrásek ze slunce vyzkoušejte olej po opalování s červeným pomerančem WoodenSpoon. Ochraňte pokožku před zarudnutím, svěděním a tvorbě šupinek! Tento produkt bez obsahu UV ochrany se aplikuje na čistou pokožku po slunění a jemně se do ní vmasíruje. Díky intenzivní vůni baobabu a červeného pomeranče kůži hydratuje a obnoví elasticitu.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články