- Komerční sdělení -zprávy
HomeDomovJak vypadá běžný den maminky na mateřské dovolené?

Jak vypadá běžný den maminky na mateřské dovolené?

Být matkou je snad tím nejkrásnějším posláním. Když se žena dozví, že čeká miminko, rázem opéká, bude šťastnější, spokojenější, vyrovnanější. Ženy, které ještě nemají děťátko a touží vědět, jak bude vypadat jejich život po narození miminka, čtou různé blogy maminek, které se o životě s miminkem pravidelně dělí. Pokud ale chcete vědět, jak vypadá běžný den maminky na mateřské, nemusíte hledat žádné blogy. Stačí, když si přečtete náš příspěvek.

Žádné spaní do odpoledních hodin

Pokud rády spíte do odpoledních hodin, tak po narození miminka na to rovnou zapomeňte. Děťátko se bude budívat v časných ranních hodinách a že by vás nechalo přespat celou noc, tak na to můžete také rovnou zapomenout. Je třeba si už hned po příchodu z nemocnice nastavit režim – kdy dáte děťátko spinkat, kdy pojedete na procházku a kdy ho budete kojit. Každá maminka to má úplně jiné a sdělit přesný čas, kdy byste měli vaše miminko krmit a dávat spinkat, vám prostě říct nemůžeme. Je důležité, abyste ale děťátko nedávali spát příliš pozdě, ale zase ne ani příliš brzy. Začalo by se vám v noci budívat častěji ai ráno by bylo nahoře poměrně brzy. Vy jako maminka budete vědět, kdy děťátko uložit. Takto se to těžko představuje, když ještě nemáte miminko, ale jak se říká, každá žena to má „v sobě“. Ví, co má dělat. Doporučujeme vám pořídit si bavlněný šátek na nošení miminka. Děťátko budete mít neustále u sebe, ať už na procházce, nebo při vaření chutného oběda.

„Malá žába“

My vám doporučujeme Little Frog šátek. Je vyrobena ze 100% bavlny, je pevná, je cenově přijatelná a je vhodná pro maličká miminka, ale i pro větší rošťáky. Kromě klasických bavlněných si můžete vybrat příměsové lněné nebo vlněné šátky.

Málo času na sebe

Pokud jste se ráda líčila, chodila s kamarádkami na diskotéky, do restaurací na dobrou kávu, tentokrát budete muset tyto aktivity omezit a některé zcela vyloučit. Prioritou bude vaše miminko. Nemusíte se bát, že celé tři roky strávíte mezi čtyřmi stěnami. Budete chodívat s kamarádkami na procházky, do dětských center, na dětská hřiště a klidně si můžete s partnerem vychutnat vynikající kávu v kavárně. Když se však stanete matkou, začnete být minimalistkou. Rázem si uvědomíte, že nepotřebujete tucet košil, kalhot, sukní, ale že vám stačí pohodlné dámské mikiny a tepláky.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články