- Komerční sdělení -zprávy
HomeRady a NávodyJezděte retro – elektrickým fichtlem

Jezděte retro – elektrickým fichtlem

Elektrický skútr je moderní způsob přepravy. Pořiďte si jej a ušetříte a zároveň budete jezdit ekologicky. Hodí se do přírody i do města.

E – fichtl

E – fichtl je elektrický skútr, který se hodí na ježdění po městě, protože je malý a tichý. Můžete jej kdekoliv zaparkovat. Vejde se na každé parkoviště. Je vhodný na nákupy nebo krátké popojíždění.

E-fichtl je vybaven zadním kufrem, do kterého se vejde pár věcí. Je to výborný dopravní prostředek pro menší osoby, jako jsou ženy nebo také teenagery, kteří si ještě nemohou pořídit benzínový motocykl nebo auto.

Ekologická přeprava

Elektrický fichtl je ekologická přeprava, která je velmi levná a zároveň šetří životní prostředí. Je vybaven lithiovou nebo ocelovou baterií, která se dá nabít všude. Můžete si nabít svůj e-fichtl kdekoliv, kde zastavíte a je tam zásuvka. Je také snadno vyjímatelná a dá se odnést do domu, kde ji nabijete.

Elektroskútr má tichý chod, který neruší okolní prostředí. Při cestách do přírody nebudete nikoho rušit. Je skvělý také na popojíždění po vesnici. Můžete se dívat po okolí a nebudete rušeni hučením motoru, ani zplodinami z výfuku.

Elektroskútr bez řidičáku

Elektroskútr, který má výkon 250 W a rychlost 25 km/h. Nepotřebujete na něho řidičský průkaz, je registrován stejně jako motorové kolo. Hodí se i na ježdění po polních cestách, má silné pneumatiky. Je vybaven pedály, kterými se dá dobře rozjíždět.

Pořiďte si helmu na skútr, která je ve stejném stylu jako váš e-fichtl. Vyrábí se v mnoha barvách a je velmi elegantní. Dobře se ovládá a je vhodný hlavně pro lidi, kteří nemají velkou sílu, díky své nízké hmotnosti. Váží jen 80 kg.

Pořiďte e-fichtl

E-fichtl má olověnou baterii, která je o výkonu 250–500 W a s napětím 48 V. Nabíjí se 6–8 hodin, s přední a zadní hydraulickou kotoučovou brzdou, o celkové hmotnosti 80 kg. Nosnost je 120 kg, dojezd je až 80 km. Může na něm jet jedna až dvě osoby, je vybaven sedadlem, na které se vejdou i dva lidi, ale jen na krátké vzdálenosti. Na delší tratě je to nepohodlné.

Výhodou elektroskútru je to, že nemusí podstupovat pravidelný servis, protože nemá spalovací motor, jen baterii, která se nabíjí na elektřinu. Je to jako všechny ostatní přístroje na baterii. Jen je potřeba občas zkontrolovat ložiska na kolech, stejně jako u motorových kol, ale to nemusí být příliš často.

Není nutné ani vyměňovat olej. Nemá motor, který by se přehřál a nemůže zkolabovat. Baterie vydrží velmi dlouho. E-fichtl je snadná a levná přeprava kdekoli, kde se potřebujete dostat.

Má mnoho výhod a je velmi ekologický. Vyveden je v mnoha barvách, které se vám budou líbit, červené, modré, béžové nebo bílé. Také v černé. Je vybaven stojanem, na který jej můžete postavit, když parkujete.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články