- Komerční sdělení -zprávy
HomeDomovKoupili jste si nové bydlení? Poradíme vám, jakých pravidel se držet při...

Koupili jste si nové bydlení? Poradíme vám, jakých pravidel se držet při zařizování nového bydlení

Od prvního ledna se podmínky pro získání hypotéky pro mladé výrazně změnily. Pokud jste si i přes stále komplikovanější podmínky dokázali koupit nové vlastní bydlení, poradíme vám pár jednoduchých, ale za to velmi užitečných pravidel, kterých byste se měli držet.

Sjednejte si v dostatečném předstihu termín rekonstrukce se stavební firmou

Rozhodujete-li se koupit si nové bydlení, udělejte si průzkum mezi stavebními firmami ve městě, kde bydlíte, resp. kde budete chtít bydlet. Stavební firmy mají zajednané termíny minimálně několik měsíců dopředu a rozhodnete-li se novou nemovitost kupovat koncem zimy a na jaře začít předělávat, počítejte s tím, že už většina dobrých stavebních firem má termíny rezervované. Celkový design bytu nebo domu vám může navrhnout interiérový designér a na základě těchto návrhů může úpravy provést stavební firma. Vy však máte hlavní slovo a vy se rozhodnete, v jakém stylu bude váš nový domov zařízen. Nezapomínejte však termín rekonstrukce rezervovat co nejdříve, abyste nemuseli poté několik měsíců čekat například na stavbu zděného jádra, výměny oken a montáž sádrokartonu v obýváku.

Investujte raději do nábytku od malých nábytkářských firem

Nábytkářských firem je na Slovensku mnohem více než před deseti nebo dvaceti lety. Pro nás zákazníky je to výhoda, protože máme lepší možnosti výběru. V současnosti však většina Slováků preferuje ne levné, ale kvalitní materiály. Pokud i vy chcete kvalitu a jste ochotni připlatit za kvalitní nábytek, doporučujeme vám dát si jej vyrobit přesně na míru. Doporučujeme vám dát si vyrobit moderní okouzlující kuchyni na míru, masivní postel na míru, ale i šatní / vestavné skříně na míru. Nábytek si dávejte vyrobit ve stejném barevném provedení a hlavně jej přizpůsobujte barvě podlahy.

Do kvality se vyplatí investovat!

Malé nábytkářské firmy, tím, že nevyrábějí sériově, si dají záležet na kvalitě přepracování materiálu a vyrobí vám pevný nadčasový nábytek, který poslouží i následujícím generacím. Kromě nábytku se nebojte investovat ani do značkových kuchyňských vah, které kupujete jen jednou za život; do ručního mixéru; do kávovaru a do smaltového kuchyňského nádobí.

Pokud jste si teprve nedávno koupili nové bydlení, okamžitě si shánějte stavební firmu a domluvte se na termínu zahájení rekonstrukce. Kromě toho si najděte bytového designéra, který vám poskytne neocenitelné a velmi praktické rady a zaměřte se na malá česká nábytkářství, která vám vyrobí pěkný nábytek do každé místnosti v domácnosti.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články