- Komerční sdělení -zprávy
HomePostřehyNemáte doma žádné místo, kde byste mohli odpočívat? Zařiďte si jej co...

Nemáte doma žádné místo, kde byste mohli odpočívat? Zařiďte si jej co nejdříve

Každá z nás potřebuje místo, kde nás nebude nikdo rušit, kde si budeme moci dostatečně odpočinout a jedinou možností pro nás ženy je zavřít se v ložnici, lehnout si na postel, zavřít oči a odpočívat. Pokud vám ale ložnice nepostačuje, zařiďte si oddechový koutek v obýváku, ale klidně i na terase.
Dlažba, která vás zahřeje

V zimních měsících si na terase pravděpodobně neodpočineme, ale jakmile se oteplí, chceme dohnat vše zameškané a chceme si vychutnat první sluneční paprsky, které nás vždy nabíjejí energií. Terasa je místo, kde přijímáme návštěvy, vychutnáváme si přítomnost blízkých, ale je to také místo, kde si chceme od všech povinností odpočinout. Přirozeně vyžadujeme, aby na ní byla pěkná exteriérová dlažba, která bude dokonale ladit s nábytkem a zároveň nebude náročná na údržbu.

Pergoly jako ochrana před vrtochy počasí

V teplých měsících, kdy slunce svítí mnohem intenzivněji, si potřebujeme chránit pokožku a chceme-li pěknou terasu alespoň trošku ochránit před přímým sluncem, měli bychom uvažovat nad instalací moderní pergoly. Právě pergoly přidávají hodnotu architektuře vašeho domu, chrání váš zahradní nábytek a jsou odolné vůči větru, dešti, ale dokonce i sněhu.

Oddechový koutek v obýváku

Pokud vám přece jen postačí obývací pokoj, oddělte si oddechový koutek od společenské zóny. Doporučujeme vám oddělit si jej knihovnou. V odpočinkovém koutku oceníte pevné houpací křeslo; stojací lampu; hrubou deku, kterou se přikryjete, když vám bude zima; měkký dekorační polštářek a vaši maličkost. Pokud vám bude svítit slunce přímo do očí, zastřete závěsy a nic vám nebude bránit v tom, abyste se věnovali svému hobby.

Blíží se Vánoce. Pokud vás něco trápí, resp. honíte se za dárky a už si ani nepamatujete, kdy jste si odpočinuli, nastala ta chvíle, abyste vypnuli a věnovali se jen relaxování.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články