- Komerční sdělení -zprávy
HomePro ŽenyNeviditelný zinek v opalovacích krémech. Jak se opalovat bez bílých skvrn?

Neviditelný zinek v opalovacích krémech. Jak se opalovat bez bílých skvrn?

Už jste slyšeli o neviditelném zinku v opalovacích krémech? Většina z nás řeší problém s nepraktickými bílými skvrnami po nanesení opalovacího krému. Neviditelný zinek se však postará o to, aby se krém snáze nanášel a nezanechal na pokožce bílé stopy. Takto dosáhnete krásného opálení bez zbytečných bílých skvrn s vysokou UVA a UVB ochranou.

I když vám slunění zajistí dobrou náladu a fyzickou pohodu, ochrana před sluncem je jistě důležitá. Proto byste neměli podceňovat správný opalovací krém již při prvních slunečních paprscích. Právě na jaře totiž nabíráme pigment rychleji, proto byste měli být opatrní a začít s natíráním už teď. Slunce vám může způsobit sluneční alergie, pigmentové skvrny, stárnutí či dokonce rakovinu kůže. Nikdy nezapomeňte na opalovací krémy, které chrání pokožku před UVA a UVB slunečními paprsky.

Wooden Spoon přináší neviditelný zinek
Jako první na evropském trhu nabízejí přírodní ochranu před sluncem s neviditelným zinkem! Právě bulharská značka přírodní bio-kosmetiky Wooden Spoon přichází s prvními přírodními opalovacími krémy s neviditelným zinkem. Nejenže jsou vhodné pro všechny typy pleti, obsahují také neviditelný zinek. Díky nim už nebudete mít na kůži bílé nerozetřené fleky. Kromě toho, že nezanechávají bílé stopy, se také snáze nanášejí.

Tým společnosti Wooden Spoon provedl dermatologický test na 20 dobrovolnících – z toho 11 s anamnézou alergických reakcí. Ten ukázal, že jejich minerální opalovací mléka jsou šetrná k pokožce, nedráždí, nezpůsobují zarudnutí ani žádné alergické reakce.

Náš tip: Olej po opalování WoodenSpoon

Pokud to náhodou s opalováním trochu přeženete, nezapomeňte si pokožku správně ošetřit. Doporučujeme tento speciálně vyvinutý olej po opalování se svěží pomerančovou vůní. Najdete v něm výtažky z baobabu, rakytníku a červených pomerančů. Celý tento koktejl výživných ingrediencí se postará o to, aby byla vaše pleť osvěžená, vzpružená a hydratovaná. Více na www.bioruza.sk.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články