- Komerční sdělení -zprávy
HomeRady a NávodyPotěšte svou milovanou polovičku. Věnujte cyklistické oblečení ENDURA

Potěšte svou milovanou polovičku. Věnujte cyklistické oblečení ENDURA

Kvapem se blíží jaro, a i ti, kteří na pár měsíců uschovali jízdní kolo do bezpečí garáže nebo dílny se začínají těšit, až jej zase osedlají. Je načase podívat se, co z cyklo šatníku by stálo za výměnu, co vám doma chybí nebo co nového je na trhu a doposud jste vůbec nepoužili. Ke kvalitním patří oblečení ENDURA ze Skotska.

ENDURA s třicetiletou tradicí

Skotská společnost ENDURA byla založena v roku 1993 ve Skotsku. Od začátku si dávala za cíl zlepšit výkon a funkci cyklistického oblečení, což se jí velmi rychle podařilo. Na trh uvedla mnoho produktů, které si ihned získaly velkou popularitu. Svými produkty nastavila laťku kvality velmi vysoko a stále ji vysoko drží. U jejího oblečení se můžete spolehnout na vysokou odolnost i zajímavý a moderní vzhled. Postupně se stala globálním lídrem na trhu.

Endura obléká mnoho světových týmů, které zahrnují hvězdy silniční cyklistiky, MTB a triatlonu. Oblečení testují v úzké spolupráci jezdci a vědečtí pracovníci. Firma dbá na zlepšení aerodynamiky, správnou termoregulaci, komfort při jakýchkoli podmínkách na trati. Oblečení i příslušenství je dokonce testováno v aerodynamickém tunelu, aby se zjistilo, zda má vlastnosti, které má mít.

Vyberte si vše, co potřebujete 

Chcete věnovat oblečení, nebo spíš chrániče či helmu? Vše toto ENDURA vyrábí. U helem vás jistě zaujme krásný design a celkové provedení. Jsou stylové, lehounké, na hlavě je ani při dlouhém nošení nebudete v nepříjemném slova smyslu vnímat. 

Vyberete si i trička, dresy, ponožky, bundy, kalhoty, nákrčníky… V letních dnech i deštivém jaru vám bude na kole příjemně, anebo případně vaší obdarované lásce.

Nakupte výhodně na Bikero.cz

Oblečení, helmy, brýle a chrániče ENDURA nabízí e-shop Bikero.cz, stejně jako zboží dalších známých a kvalitních výrobců za skvělé ceny. Podívejte se a nakupte vše výhodně pod jednou střechou.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články