- Komerční sdělení -zprávy
HomePostřehyÚžasné fantasy Amari a Noční bratři

Úžasné fantasy Amari a Noční bratři

Obyčejná dívka, která vyrůstala ve skutečném světě. Najednou se však dostane do magického nadpřirozeného světa a objev v sobě dosud netušené schopnosti. Dokáže v nové pozici obstát?
Úžasný příběh ze světa magie a kouzel, v němž hlavní hrdinové bojují proti zlu. Napínavý, akční a dobrodružný fantasy příběh Amari a Noční bratři.

Amari Petersová je dvanáctiletá dívka, která žije v chudé čtvrti s mámou a se starším bratrem Quintonem. Bystrý a oblíbený kluk se však jednoho dne záhadně vypaří a Amari nechápe, proč se jeho zmizení nevěnuje větší pozornost. Proč to neodvysílali ve všech zprávách? A proč ho policie automaticky podezírá, že se zapletl do něčeho nezákonného?

Amari později objeví v bratrově skříni tikající kufřík s odkazem, že je určen jen jí. Quinton před ní očividně tajil mnohem víc, než si myslela. Nechal jí pozvánku na letní výcvik v jakémsi tajném Úřadu nadpřirozených věcí. Amari netuší, o co jde, ale je přesvědčena, že právě tam se dozví víc o bratrově zmizení. Musí si však zvyknout na myšlenku, že kouzelníci či různé záhadné tvory opravdu existují.

Amari během výcviku soupeří s nejbohatšími dětmi v zemi, které se už odmalička pohybují v nadpřirozeném světě. Navíc úřad každému žákovi zesílí jeho talent na nadpřirozenou schopnost, aby mu sloužila při práci. Amarina schopnost je však zakázána. Jakoby už tak dost nevyčnívala z davu… Popravdě, ještě nikdy se necítila tak osaměle. Jenže pokud se vzdá a nezvládne tři zkoušky, možná nikdy nezjistí, co se stalo jejímu bratrovi.

Fantasy z vydavatelství Ikar Amari a Noční bratři je napínavé, dobrodružné, skvěle napsané. Ale současně kromě zábavného příběhu řeší i otázky jako je původ, barva pleti či do jaké rodiny se narodíme – do chudé, bohaté ap. Autor tak nenápadně a poutavou formou podsouvá společenské otázky mladým a dětem, což je rozhodně dobré.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články