- Komerční sdělení -zprávy
HomeRady a NávodyVýkup železa vám vlije krev do žil při uklízení zahrady i dílny...

Výkup železa vám vlije krev do žil při uklízení zahrady i dílny od harampádí

Spousta majitelů rodinných domů, ale také garáží, dílen, nebo dokonce i firmy, všichni hromadíme nejrůznější kovové předměty s tím, že se budou jednou hodit. Někdo nechce vyhodit starý motor s tím, že s jeho pomocí zhotoví cirkulární pilu. Někdo stále schraňuje staré, ale stále funkční pletivo, protože vyhodit je jej škoda. I plechy ze staré brány se mohou přece hodit. Co kdybyste chtěli podložit písek, štěrk, nebo cokoli jiného?

Většina věcí ale zůstává nevyužita a jen desetiletí leží na zemi a hyzdí prostředí. Napravte to. Navštivte kovošrot a vydělejte na tom, že si doma nebo ve firmě uklidíte.

Kovošrot Bystřice u Benešova

Ať už chcete skutečně uklidit pozemek kolem domu, nebo rušíte staré radiátory, které nahradíte novými, či máte jiný kovový odpad, můžete využít výkup železa v Kovošrotu Bystřice u Benešova.

Kromě výkupu železa zde probíhá také výkup barevných kovů, stříbra, zlata, také papíru od fyzických nebo právnických osob. Kovošrot nabízí i možnost dopravy. Pokud máte větší množství kovošrotu, domluvte si přistavení kontejneru přímo k domu. Kovošrot vlastní nákladní automobil s rukou a 11 kontejnerů, přičemž jakékoli přistavení a odvoz je za bezkonkurenční ceny.

Výkup kovů nabízí i zpětný odběr elektrozařízení, praček, lednic, sporáků a bojlerů. Při dovozu jakéhokoli kovového odpadu s váhou nad 500 kg dostanete příplatek 10 % k výkupní ceně.

Vstřícnost pro každého zákazníka

Určitě vás potěší, že na vyplacení peněz za přivezený kovový odpad nebudete čekat x dnů. Do dvou minut budete mít peníze na účtu přímo z provozovny.

Je tady navíc možnost svozu i malého množství, vyklízení jakéhokoli odpadu, včetně jeho odvozu a příslušné legislativy.

Kompletní informace najdete na webových stránkách Mamako-czech.cz. Minout nesmíte ani akční nabídky, které se často mění a jsou velmi zajímavé.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články