- Komerční sdělení -zprávy
HomePostřehyVyšla luxusní publikace Metropolitní katedrály

Vyšla luxusní publikace Metropolitní katedrály

Nová luxusní publikace Metropolitní katedrály přibližuje Dóm sv. Martina v Bratislavě a Dóm sv. Alžběty v Košicích tak, jak jste je dosud neviděli.
A navíc v luxusní grafické úpravě: vazba z pravé kůže, zlaté plátno, jedinečný skelný reliéf malovaný 24karátovým zlatem, unikátní zlatá ořízka a ručně vázané v prestižní knihvazačské dílně Richard Mayer v německém Esslingenu.

Viz VIDEO z uvedení publikace v Dómu sv. Martina v Bratislavě:

Kniha je umístěna v ozdobné kazetě s pevným podstavcem potaženým zlatým plátnem, sametovou podložkou a polyakrylátovým krytem. Na přední obálce je ručně vložen limitovaný umělecký skleněný reliéf malovaný 24karátovým zlatem od umělce Achillease Sdoukosa s certifikátem originality.

„S touto knihou jsme se snažili přiblížit jednotlivé části chrámu tak, aby lidé mohli objevit věci, které nejsou schopni vidět. A myslím, že se nám to také podařilo,“ řekla Gabriela Belopotocká z vydavatelství Ikar, která je autorkou myšlenky Luxusní knihovny a vydat Metropolitní katedrály byl také její nápad. Inspirovala ji jiná luxusní publikace, která vyšla před několika lety: Sixtinská kaple.

Jak vznikaly unikátní fotky?

Fotografie obou chrámů pořídil světově uznávaný fotograf Jan William Drnek. Použitím speciálních osvětlovacích těles, nejkvalitnější optiky Canon. Díky svému kumštu pořídil unikátní snímky, při kterých má divák naléhavý pocit, že se nedívá na fotografii, ale na skutečný trojrozměrný předmět.

Komplet Metropolitní katedrály obsahuje:

● exkluzivní obrazovou publikaci (296 stran, rozměr 30,5 × 42 cm),
● ozdobnou kazetu s pevným podstavcem potaženým zlatým plátnem, sametovou podložkou a polyakrylátovým krytem,
● certifikát originality uměleckého skelného artefaktu,
● dekret o vlastnictví,
● bílé rukavice.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články